Скільки коштує житло
в серпні 2020?
Новобудови, житло вторинного ринку, оренда квартир — як щомісяця змінюються ціни, слідкує ЛУН Місто.
Ріст курсу валют та сезонний попит сприяють росту цін на житло. У серпні середня ціна м2 у новобудові і в Києві, і в передмісті пішла вверх.

У Києві найвища середня ціна м2 знову у Печерському районі — 54 500 грн/м2. Найнижча середня цього разу у Дарницькому — 20 700 грн/м2.
Житло класу «комфорт» у середньому у Києві коштує 21 600 грн/м2.

У передмісті Києва найнижча середня ціна м2, як і минулого місяця, у Ворзелі — 7 100 грн/м². Найвища у Петропавлівській Борщагівці — 17 200 грн/м². Більш детальну інформацію дивіться на сторінці Статистика ринку нерухомості.

Ціни очікувано пішли вгору й у Львові та Одесі — у серпні на 300 грн більше ніж у липні.
На вторинному ринку Києва середня ціна житла зросла і в гривні, і в доларі. У Київській області у доларі трохи знизилася, у гривні лишилася майже незмінною.

З наближенням періоду навчання у вишах ціни на оренду житла не падають. Попри карантин не став винятком і цей рік. Середня ціна оренди 1-, 2-, та 3-кімнатних квартир у Києві перевищує докарантинний рівень.
До зустрічі за місяць. Слідкуйте також за щоквартальною статистикою темпів введення житла в експлуатацію — Де в Україні вводять в експлуатацію найбільше нового житла? Днями ми додали статистику за другий квартал 2020.
Інші статті на тему: