Де у Києві вводять в експлуатацію найбільше житла?
Аналізуємо останні дані Головного управління статистики Києва.
То тут, то там бачимо у Києві будівельні крани. Цікаво, у якому районі будують найбільше? Робіть ваші ставки та читайте далі, щоб дізнатися результат.

ЛУН Місто зробив оцінку даних Головного управління статистики Києва — за об'ємами введення нового житла в експлуатацію. І ось, що вийшло.

На початку цього року, у першій чверті 2020, найбільше житла ввели у Печерському районі — 27 754 м2. За ним йдуть Шевченківський (26 399 м2) та Голосіївський (24 827 м2). Найменше в Дарницькому — 632 м2, це близько десятка квартир. Статистика щодо Дніпровського, Оболонського та Подільського районів за перший квартал 2020 невідома — дані позначені як конфіденційна статистична інформація. Загалом у цих трьох районах ввели 1127 м2.

Але цього року через карантин та реформування ДАБі (Державної архітектурно-будівельної інспекції, яка приймає будинки в експлуатацію), площа житла, яке ввели в експлуатацію, відрізняється від площі житла, яке збудували. Про це ми писали нещодавно.

Тому для кращого розуміння ситуації ми проаналізували і дані за 2018 та 2019 роки. Тож за підсумками двох з чвертю років за темпами введення нового житла в експлуатацію лідирує Голосіївський район. За ним Дарницький та Подільський. На останньому місці лишається Деснянський без швидкого транспортного сполучення.
Інші статті на тему: