Повітря NOW
тепер має віджет
для iPhone
Команда ЛУН Місто Air розробила iOS-віджет для телефонів, який у режимі реального часу повідомляє про концентрацію шкідливого дрібнодисперсного пилу у вас за вікном.
Віджет доступний для мешканців Києва та Львова.
Завантажити безкоштовний застосунок на iPhone можна в AppStore.

Віджет є у двох форматах — малий та середній. Перед початком роботи застосунку необхідно дати доступ до локації, так він повідомлятиме показники актуальні для вашого місця і змінюватиме їх, якщо ви будете пересуватися містом. Дані оновлюватимуться у фоновому режимі.
У залежності від мови інтерфейсу iPhone віджет інформуватиме про якість повітря українською, англійською чи російською мовами.

Віджет Повітря NOW встановлюється так само як інші віджети iPhone. Завантажуєте додаток Повітря NOW, тримайте палець на екрані, натискаєте хрестик у верхньому куті, обираєте потрібний віджет.

Користуватися віджетом просто: повітря чисте — віджет на екрані телефона зелений, прийнятне — жовтий, нездорове для чутливих осіб — помаранчевий, нездорове для всіх — червоний.

Дані для віджета надає система моніторингу ЛУН Місто Air, а це понад 80 станцій у Київській агломерації та близько 20 у Львові. Всі станції калібровані в лабораторії.
Читати ще: