Звіт про діяльність ГО ЛУН Місто у 2023 році

Ми створили Громадську організацію ЛУН Місто, щоб сприяти сталому розвитку міст та спільнот, підтримувати інновації в інфраструктурі, скорочувати нерівність у доступі до міських благ, популяризувати відповідальні споживання та експлуатацію міської екології та інфраструктури, робити свій внесок у боротьбу зі зміною клімату. І звісно, допомагати відновленню міст України, які постраждали внаслідок війни.

2023 став для нас роком створення нових міських сервісів та співпраці з однодумцями.

Про наші проєкти-2023:

Михайло Федоров, віцепрем'єр-міністр, міністр цифрової трансформації України:

https://t.me/zedigital/3697, https://t.me/zedigital/3897

“Технологічне партнерство UNITED24 з топовою ІТ-компанією ЛУН заради відбудови України.
Тепер люди з будь-якого куточка світу можуть дізнатися більше про зруйновані будинки та історії мешканців на порталі
UNITED24. А також слідкувати за процесом відновлення на інтерактивній карті. Це допоможе відчути більше співпричетності”.

“Переходьте на карту та перевіряйте, скільки працюватиме інтернет від вашого провайдера в разі відключень. Раджу подбати про енергостійкий інтернет уже зараз, щоб продовжити навчатися та працювати попри все.
Дякую команді ЛУН Місто. Працюємо, щоб ви завжди були онлайн”.

Олена Зеленська, перша леді України:

https://t.me/FirstLadyOfUkraine/4991

“Просто зараз ви можете стати амбасадором безбарʼєрності, відповівши на кілька простих питань про свій дім у чеклісті інтерактивної мапи «Місто без меж», яку створили ГО «Безбарʼєрність» і «ЛУН Місто»”.

Володимир Зеленський, президент України:

https://t.me/V_Zelenskiy_official/9233

Проєкти-2023, якими ми найбільше пишаємося:

Тепер система, створена спільно з командою Факультету радіофізики, електроніки і комп'ютерних систем КНУ Шевченка, охоплює понад 12 міст. Усі охочі можуть у реальному часі безкоштовно спостерігати за якістю повітря. Ми вдячні міським радам за інформаційну підтримку, а городянам за інтерес до теми.

🔗 https://misto.lun.ua/air

3D-моделі зруйнованих росією будинків, щомісячний фотомоніторинг української відбудови - раді бути корисними у цій надважливій справі.

🔗 https://u24.gov.ua/uk/rebuild

Дякуємо за долучення міським радам. Дякуємо свідомим бізнесам - Fozzy Group, Ощадбанк, Фокстрот. Ви ще багато почуєте про Мапу Місто без меж у 2024 році.

🔗 https://misto.lun.ua/barrier-free

Ми зібрали на мапі кафе, майстерні, крамниці, ферми й продовжуємо наповнювати її. Підтримати ветеранів та їхні родини може кожен - просто знаходьте себе на карті та дивіться, які ветеранські бізнеси є біля вас.

🔗 https://misto.lun.ua/veteran

Десятки провайдерів надали дані щодо покриття та тривалості роботи під час знеструмлень. Так кожен киянин може подивитися, якою є ситуація зі стабільним підключенням під час блекаутів у його домі та підібрати оптимальний для себе варіант. Наша мета - допомогти залишатися на звʼязку навіть без світла.

🔗 https://misto.lun.ua/internet

У 2023-му презентували на зустрічі першої леді Олени Зеленської зі спільнотою «Бізнес без бар’єрів» Чеклист Місто без меж: Житло. Чеклист розроблений спільно з експертами ГО Безбарʼєрність та командою Urban Visionaries Географічного факультету КНУ імені Шевченка.

🔗 https://misto.lun.ua/checklist-barrier-free

Більше проєктів на сайті ЛУН Місто 🔗 https://misto.lun.ua/

Заходи за участі ЛУН Місто у 2023:

З ким ми підписали меморандуми, документи про співпрацю 2023 року:

Охоплення аудиторії за 2023 рік:

Потенційне охоплення аудиторії у медіа та соцмережах, згідно з LOOQME, - 32,3 млн. Кількість згадок у медіа та соцмережах - 2175.
Кількість переглядів сайту ЛУН Місто - 2,2 млн.

Код ЄДРПОУ 45147779

Фінансовий звіт ГО ЛУН Місто за 2023 рік за посиланням.