Чеклист "Місто Без Меж". ЖИТЛО

Долучіться до ініціативи ЛУН Місто та однодумців. Заповніть чеклист для вашого житлового будинку. Так ви сприяєте створенню безбарʼєрного міста для всіх.

ЗАПОВНИТИ ЧЕКЛИСТ Чому це важливо?
Спільно з ГО Безбарʼєрність та КНУ імені Шевченка

Перевір Архітектурну Доступність Житлового Будинку

ВХІД

ВХІДНА ГРУПА ТА СХОДОВА ЧИ ХОЛ

ПОДВІРʼЯ

ПАРКОВКА ТА ТРАНСПОРТ

МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ

УКРИТТЯ

Чому важливо заповнити чеклист?

Безпека для Всіх

Ваш заповнений чеклист допоможе визначити та покращити аспекти безпеки, що є критично важливим у екстрених ситуаціях, таких як пожежа чи загроза обстрілу.

Зручність для Родин з Дітьми

Аналіз поточного стану забезпечує виявлення та поліпшення доступності для родин з дітьми, роблячи щоденне життя більш зручним та менш стресовим.

Соціальна Інтеграція

Заповнення чеклиста сприяє інклюзії людей з інвалідністю у суспільство, забезпечуючи їхню активну участь у громадському житті.

Універсальний Дизайн

Використання даних з чеклиста допомагає інтегрувати принципи універсального дизайну в будівництво та планування, що сприяє комфорту всіх мешканців.

Покращення Іміджу Міста

Участь в ініціативі підкреслює відданість міста інклюзивності та доступності, покращуючи його привабливість і репутацію перед міжнародними донорами.

Підтримка Людей Старшого Віку

Кілька хвилин вашого часу посприяють створенню середовища, яке підтримує активне та безпечне життя для людей старшого віку, враховуючи їхні потреби у мобільності.

Економічні Переваги

Інклюзивність допомагає виявити можливості для підвищення вартості нерухомості через покращення доступності.

Сприяння Освіті та Свідомості

Ваш заповнений чеклист підвищує рівень обізнаності про важливість безбар'єрного середовища, виховуючи громадську свідомість та розуміння проблем зокрема поранених ветеранів та жертв війни.

Цей Чеклист — спільна робота кількох команд: ГО ЛУН Місто, ГО Безбарʼєрність та команда Urban Visionaries Географічного факультету КНУ імені Шевченка

Громадська організація Безбарʼєрність
Гегографічний Факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка