Ціни на пальне та відгуки про його наявність

Команда ЛУН Місто прагне зробити Корисну карту ще кориснішою. Тому ми підготували нову порцію оновлень.

Опубліковано 26 травня 2022

Тепер на Корисній карті ЛУН Місто можна стежити не тільки за наявністю пального на АЗС, а й моніторити ціни на нього.

Моніторинг цін. Ми сподіваємося, що пальне незабаром повернеться на заправки країни. Та ціни на нього різняться вже зараз. Щоб вам було легше дізнаватися, де, що і скільки, команда ЛУН Місто обʼєднала зусилля з командою експертів по пальному Consulting Group A-95 та почала виводити на Корисну карту ціни на пальне.

Дані щодо цін оновлюються щодня, є для кожної мережі та кожної області окремо. Інформація доступна про А-92, А-95, А-95+, ДП та Газ. У переліку мереж АЗС зараз – Avantage7, Авіас, Укрнафта, Chipo, KLO, ОKKO, Shell,SOCAR, UPG, WOG.

Моніторинг наявності. Другий новий сервіс ЛУН Місто називається «Люди кажуть», він допоможе наповнити бензобак.

Ми отримували від вас дуже фідбеку щодо наявності/відсутності пального і вирішили, що ця інформація стане у пригоді всім. Тож тепер у картках кожної АЗС можна лишити/подивитися відгуки користувачів щодо наявності бензину та дизеля. Щоб лишити відгук, натисніть кнопку «Напишіть чи є пальне». Щоб переглянути наявні відгуки – просто клікніть на іконку АЗС.

Проєкт Корисна карта ЛУН Місто ми запустили на початку війни, щоб допомогти українцям дізнатися, які супермаркети, аптеки, поштові відділення зараз працюють. Згодом додали на карту кафе, ресторани – адже так важливо отримувати хоч маленькі, але радощі. Запустили боти для немережевих бізнесів – щоб власники невеличких кафе, зоомагазинів, СТО, салонів краси могли виводити на карту свої заклади.Потім на Корисній карті зʼявився шар Дерусифікація – він про вулиці, площі, які змінили російські назви на українські.Шар Будівництв житла – інформує про житлові комплекси, які відновили будівництво.З огляду на дефіцит пального – зробили шар АЗС, де виводимо дані мереж щодо їхніх адрес та наявності пального. Зараз на шарі заправок 11 мереж.