Як додати свій бізнес
на Корисну карту
Зараз дуже важливо підтримувати один одного.
Тому ЛУН Місто спільно з партнерами запустили телеграм-боти для виведення на Корисну карту закладів невеликих бізнесів.
Опубліковано 6 квітня 2022

Корисна карта ЛУН Місто misto.lun.ua/help – сервіс, що стане у пригоді українцям, які знаходиться на батьківщині під час війни. На карту виведена актуальна інформація про працюючі супермаркети, аптеки, поштові відділення та інші закладі по всій території України.

Дані для Корисної карти команда ЛУН Місто збирає у відкритих джерелах та безпосередньо від бізнесів. Завдяки співпраці ЛУН Місто з розробниками Poster та Momentum Bots вивести свій заклад на карту тепер зможуть і представники невеликих бізнесів. Допоможуть нові телеграм-боти - @LunAndPosterBot та @MapMomentumBot. Перший - для закладів харчування, другий - для всіх інших немережевих бізнесів. Завдяки ботам невеликі бізнеси матимуть можливість безкоштовно залучити більше клієнтів, а клієнти зможуть отримати ширший вибір послуг.

Інформація на карті оновлюються одразу, щойно її оновлює джерело даних. Щодня карта має понад 10 тисяч відвідувань, за перші два тижні понад 250 тисяч користувачів знайшли магазини, аптеки, кав'ярні поруч.

Щоб додати свій бізнес на карту через телеграм-боти, необхідно вказати назву закладу, його адресу та режим роботи. Щодня представник закладу отримуватиме запит, чи працює місце сьогодні – завдяки цьому дані на Корисній карті лишатимуться актуальними. З одного акаунту можна додати один заклад.

 • Бот для виведення на Карту немережевих кафе, кавʼярень, фудточок: @LunAndPosterBot
 • Бот для виведення на Карту всіх інших немережевих бізнесів: @MapMomentumBot
 • Для виведення на Карту даних про мережеві заклади заповніть, будь ласка, форму.

Посилання на Корисну карту: misto.lun.ua/help
  Більше сервісів ЛУН Місто
  Карта якості повітря
  Інформери
  Телеграм-бот