ПОРЯДОК ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «КВАДРАТ ЗА ДОНАТ»

 1. Загальні положення

  1. Організаторами проведення благодійної акції «Квадрат за донат» (далі за текстом – «Акція») є ТОВ «ЛУН ЮА» (Організатор 1) та БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД РОСТИСЛАВА МЕЛЬНИКА» (Організатор 2), далі разом іменовані - Організатори та БО «МБФ «Повернись живим», далі за текстом іменовані – Організація.
  2. За результатами проведення Акції визначається переможець. Призовим фондом Акції є майнові права на нерухоме майно, а саме: квартиру No 285 загальною площею 76.68 кв.м., розташована за адресою: м. Київ, проспект Повітряних Сил (Повітрофлотський), 56 (ЖК Ok`Land) (далі за текстом – «Приз»). Відповідальним за передачу (купівлю) Призу переможцю Акції є Організатор 2.
  3. Організація є відповідальною за публічний збір пожертв, а також – за цільове використання таких пожертв.
  4. Період проведення: Акція діє у період з 0:00 год. 18 червня 2024 року до 23:59 год. 18 липня 2024 року.
 2. Умови участі та проведення Акції

  1. Учасником Акції може бути будь-яка фізична особа, яка станом на момент проведення Акції є громадянином(кою) України, досягла повноліття, є повністю дієздатною за законодавством України, яка здійснила благодійну пожертву в межах публічного збору Організації на суму від 200,00 грн. (двісті гривень нуль копійок) або суму, що еквівалентна 200,00 грн. (двомстам гривням нуль копійок) – далі за текстом «Пожертва» або «Донат», та виконала умови, визначені цим Порядком та умовами проведення Акції «Квадрат за донат» (далі за текстом – «Порядок»). Інформація про учасників Акції надається за результатами публічного збору, здійсненого Організацією.
  2. Учасником Акції не може бути особа, до якої згідно з рішеннями РНБО України, введеними в дію Указами Президента України, застосовуються персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції), резиденти російської федерації.
  3. Не визнаються Учасниками Акції та не можуть брати участь в ній власники (учасники, засновники), кінцеві бенефіціарні власники та працівники Організаторів та Організації.
  4. Учасник Акції при здійсненні Пожертви зобов’язується вказати своє прізвище, ім’я та по-батькові, номер телефону. Пожертви, вчинені без надання такої інформації, зокрема, в призначенні платежу, до участі в Акції не приймаються. Сторони зобов’язуються дотримуватись вимог чинного законодавства України в сфері захисту персональних даних.
 3. Умови проведення Акції

  1. Організатор 2 здійснює передачу (купівлю) Призу переможцю Акції не пізніше 30.09.2024 р.
  2. Розіграш в межах Акції проводиться із використанням онлайн ресурсу random.org в прямому ефірі на офіційній сторінці @lunua в YouTube (https://www.youtube.com/@lunua). Участь в розіграші бере кожен Донат, що відповідає умовам цього Порядку, зокрема Розділу 2. Один учасник має право здійснити кілька Донатів, що відповідають умовам цього Порядку.
  3. Розіграш в межах Акції проводиться Організатором 1 не пізніше 23 год. 00 хв. за київським часом (GMT+3) 22.07.2024 р. Організатор 1 оприлюднює результати розіграшу в день його проведення на cайті: https://lun.ua/ та інформує переможця про виграш протягом 3 (трьох) робочих днів з дня проведення розіграшу.
  4. За результатами проведення Акції та розіграшу може бути визначено тільки одного переможця.
 4. Умови оформлення майнових прав на Приз за результатами проведення Акції

  1. Організатор 2 укладає з переможцем Акції та продавцем (Товариством з обмеженою відповідальністю "Київметбудінвест") форвардний контракт, в якому Організатор 2 є платником, а переможець Набувачем. При цьому Організатор 2 відповідає за отримання усіх необхідних погоджень та згод від третіх осіб, залучених до правовідносин у сфері інвестування у будівництво житлової нерухомості, як-от, але не виключно, від компанії з управління активами, юридичної особи, яка діє в системі інститутів спільного інвестування, фондів фінансування будівництва тощо.
  2. Витрати, щодо оформлення Призу на ім’я Переможця Акції, включаючи нотаріальні витрати, несе Організатор 2.
  3. Усі можливі податки та збори, які виникають (можуть виникнути) у переможця Акції, пов’язані з отриманням Призу, несе переможець Акції.
 5. Інші умови

  1. Приз та Донати поверненню чи обміну не підлягають. Виплата грошового еквіваленту Призу не допускається.
  2. Організатори не несуть відповідальності за дії органів державної влади та інші не залежні від них обставини, які можуть зробити неможливим виконання умов Акції.
  3. Організація не несе відповідальності за організацію та проведення Акції. Організація та Організатор 1 не несуть відповідальності за укладення договору, визначеного п. 4.1. цього Порядку, а також за передачу Призу переможцю. Донати, вчинені в межах Акції, не підлягають поверненню Організацією (у разі пред’явлення претензій щодо не проведення Акції та\або ненадання Призу переможцю учасником(ами) Акції, такі претензії розглядаються Організаторами в межах їх відповідальності згідно цього Порядку та Договору).