Разом сила
Українські девелопери у сьогоднішній війні


Матеріал доповнюється. Оновлено у 9 день війни
Наша єдність — те, що тримає нас у ці важкі часи. Дізнаємося, як українські забудовники зараз допомагають виборювати перемогу та яку допомогу містяни можуть наразі отримати від них.
Київ та
Київська область
KAN запускає проєкт з онлайн-навчання від академії А+ для всіх дітей України, які можуть долучитися онлайн та доєднатися до занять у ZOOM. Так малеча навчатиметься, відволікатиметься, спілкуватиметься з однолітками та хоч трохи відчуватиме той омріяний для всіх зараз звичний ритм життя!
Чули про міцний бетон від «Ковальської»? Ним ми укріплюємо блокпости та стратегічні об'єкти, перекриваємо шляхи підступу та вулиці. Віддали всі вантажівки, тонни піску та щебню. Всі наші машини та всі наші робочі руки працюють заради перемоги. Ми не здамося, ми переможемо. Тепер нас вся країна залізобетонних!
Група компаній DIM перерахувала ЗСУ 1 мільйон гривень та доєдналася до будівельної армії, яка допомагає облаштовувати блокпости, забезпечуючи тероборону бетоноблоками та піском, рити окопи, надаючи будівельну техніку тощо.
DIM
Київ
Перерахували 15 млн гривень на потреби армії!
Друзі, ми командою ЖК Svitlo Park дбаємо про вашу безпеку та допомагаємо нашим героям! Перераховано 3 млн грн на потреби ЗСУ. Разом із силами територіальної оборони будуємо блокпост на Столичному шосе. Надали необхідні будматеріали для облаштування пункту пропуску. Придбали та передали 4 автомобілі «джип» на потреби територіальної оборони.


Futura hata
Київ
Київський девелопер Євген Леськів (KBD.estate), передав майно орієнтовною вартістю понад 30 млн грн для укріплення оборони Києва.
«Наша тероборона допомагає усім, хто просить про гуманітарну допомогу та патрулюють вулиці. Я не просто вірю, а впевнений у тому, що МИ ПЕРЕМОЖЕМО, — пише Євген. — Шок змінюється на віру, а паніка — на активні дії. Здається, сьогодні ніхто не стоїть в стороні. Це гарантія того, що ми збережемо країну. Слава України!».


KBD
Київ
Підтримуємо наших захисників і захисниць. Ми переказали 1 000 000 грн на потреби Збройних сил Украіни. На цьому не зупиняємось! Після перемоги будемо відбудовувати Київ разом з іншими девелоперами. Разом до перемоги! Слава Україні!
Ми командою Taryan Group організували свою волонтерську групу. Окрім того, що надсилаємо кошти на спеціальний офіційний фонд ЗСУ, ми співпрацюємо з медустановами та місцевою територіальною обороною Києва – передаємо бетонні блоки з наших будівництв. А ще – засоби першої необхідності, одяг, продукти харчування, мішки, рації. Все, що можемо дати армії, теробороні та всім нужденним. Вже замовили засоби захисту, бронежилети та каски. Організовуємо пункт приготування харчування для бійців територіальної оборони та людей. І закликаємо вас приєднатися!


Taryan Group
Київ
Відкрили укриття в усіх наших комплексах в підвальних приміщеннях. Допомагаємо зв'язуватися з власниками та орендарями наших комерційних приміщень, які займаються продуктами та ліками в аптеках. Ми ініціювали збір речей та медикаментів для допомоги пораненим. Віримо разом з усією Україною в мирний завтрашній день! Ми вистоїмо, адже у єдності – наша перемога!
Синергія
Київ та Київська область
З початку війни BUDINVESTCONTACT разом із рестораном Сіль Землі розвозять безкоштовно кілограмами зі складів ресторану напівфабрикати для наших військових. Понад 1000 солдатів вже отримали їжу. Людям у бомбосховищах ми безперервно передаємо посуд, їжу, а також обладнання для її приготування. Ми РОЗДАЛИ ВСІ ЗАПАСИ ресторану на користь оборони і стараємося по можливості поповнювати їх.
Будінвестконтакт
Вишневе, Київська область
Столична компанія Валерія Кодецького City One Development перерахувала 5 млн грн на потреби ЗСУ, виділила 30 млн грн допомоги на гуманітарні цілі для найбільш постраждалих внаслідок воєнних дій областей Украіни. Також компанія організувала фонд на 40 млн грн, який буде надавати допомогу територіальний обороні Київської громади. З початку війни разом із партнерами облаштувала 6 блок-постів у Києві та області: виготовили 82 одиниці металевих захисних «їжаків», доставили 200 мішків із піском та бетонні плити. На потреби тероборони області передали 2 великовантажні автівки MAN та DAF. Разом до перемоги!
Вінниця
Наша техніка вчора активно працювала, щоправда, не на нашому будівництві, а на іншому і в умовах сьогодення, набагато важливішому. Усім нашим працівникам організовані виплати готівкових коштів. Станом на сьогодні ми готові й далі надавати технічні засоби та при необхідності будівельні матеріали, наприклад бетонні блоки.


Дніпро
Ми продовжуємо допомагати громаді, ТО та ЗСУ: придбали 7 машин на потреби ТО та української армії; зібрали велику кількість одягу та засобів особистої гігієни для біженців, ТО та ЗСУ.
Logos
Дніпро
Запоріжжя
Допомогли товариству Червоного Хреста та Запорізькому військовому шпиталю укомплектувати аптечки та закупити ліки для невідкладної допомоги.
R1 Group
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Здійснюємо усі заходи для посилення безпеки та охорони житлових комплексів, об'єктів будівництва, забезпечення належними умовами для проживання та у разі необхідності перебування в укриттях.
Вертикаль
Івано-Франківськ
Спільно з благодійним фондом Архистратига Михаїла збираємо кошти на допомогу нашим військовим, всім тим, хто захищає нас.
Ковчег
Івано-Франківськ
Луцьк
Розмістили борди з патріотичною підтримкою України. Активно долучаємося до допомоги ЗСУ і ТрО.
Львів
Перерахували 2 млн грн податку до державного бюджету України НАПЕРЕД для забезпечення потреб нашої армії. Закликаємо усіх керівників бізнесу долучитись. Разом переможемо! Слава Україні!
Компанія Капітель долучилися до фонду Savelife.in.ua
Одеса
Із самого початку KADORR Group в кооперації з іншими будівельними компаніями проводить заходи для оборони міста та області. На будівництві виготовляються протитанкові їжаки, бетонні блоки та інше оснащення блокпостів Одеси та регіону. Наші робітники допомагають безпосередньо в будівництві блокпостів та пунктів контролю. В єдності наша сила!KADORR Group
Одеса
Відкриваємо паркінги на час воєнного стану для містян на території своїх житлових комплексів. Наразі керівництво БК «БУДОВА» знаходиться в Одесі та вживає всі можливі заходи для сприяння обороні міста від загарбників.
Будова
Одеса
Силами ГЕФЕСТ вже встановлено 6 блокпостів для захисту міста й околиць.
ГЕФЕСТ
Одеса
Керівництво компанії DEGAS GROUP знаходиться у Львові. Ми допомагаємо військовим і силам тероборони. Передали бронежилети, військові каски, аптечки та іншу амуніцію. Також ми дбаємо про безпеку мешканців ЖК Нова Європа. У підвалі секції №1 облаштовано тимчасовий притулок у разі повітряної тривоги. Доставили нашим мешканцям: 2 генератори та 20 літрів бензину, 250 літрів води, 30 пледів, 250 порцій локшини швидкого приготування, 8 комфортних стільців.
DEGAS GROUP
Одеса
Підтримуємо ЗСУ, тероборону і мешканців своїх містечок: надали будівельну техніку ЗСУ, виробляємо протитанкові їжаки, годуємо військових, постачаємо пісок та дизельне паливо.
Zezman
Одеса
У ці складні часи всі свої сили ми направили на допомогу місту: співпрацюємо з державними органами; надаємо укриття в підземному паркінгу ЖК Вентум. Ми обов'язково добудуємо та здамо всі наші будинки, виконаємо всі забов'язання перед вами! Бажаємо всім миру! Бережiть себе та близьких!


Materik
Одеса
Забезпечили п'ять блокпостів в Одесі. Небайдужі, тільки разом ми зможемо допоїти нашій країні! З нами сила! З нами Україна!

Полтава
Дорогі полтавці, сьогодні команда СтандартБуд обладнала у підвалі нашого ЖК Династія укриття! Є світло, вода, інтернет, продукти! Адреса: вул. Степового Фронту, 6. Вхід зі двору.

Тернопіль
Оперативно надаємо транспорт та будматеріали ТО, поліції, допомагаємо будувати блокпости. Виробничий підрозділ зварює протитанкові металеві «їжаки» для оборони доріг від ворожої техніки. Виготовлено та передано в умілі руки сотні пляшок з запалювальними сумішами. Разом з колегами та партнерами проводимо інформаційні операції проти ворога. Разом до перемоги! Слава Україні!
ПрестижБуд
Тернопіль
Передали на потреби ТО Тернополя два вантажно-пасажирські автомобілі, а також вантажний автомобіль КамАЗ. Разом ми переможемо!
ТернопільБуд
Тернопіль
Ужгород
Надаємо вантажні автомобілі для потреб Українців. Водії та автомобілі допомагають ЗСУ та волонтерам у різних логістичних питаннях на Західній Україні.
IDM group
Ужгород
Харків
Проводимо роздачу їжі в місцях, що будуть вказані місцевою владою.
Хмельницький
Забезпечили блокпости залізобетонними блоками та закупили пальне для наших захисників.
Гармонія
Хмельницький
Слава Україні!