Яка їжа в рюкзаках кур'єрів Києва?
Якщо коротко — у більшості зараз яйця та бургери. ЛУН Місто разом із Glovo проаналізували гастрономічні вподобання районів Києва на карантині, а також дізналися, де в столиці стали частіше замовляти їжу з супермаркетів.
96% — ось на скільки у Києві зріс попит на доставку з супермаркетів із настанням карантину. Лідер за ростом — Оболонський район, тут плюс 162%. На другому місці — Святошинський, на третьому — Голосіївський. Солом'янка не гарячкує щодо купівлі їжі через сервіси доставки — тут попит зріс найменше, на 34%.

Пиво, яйця, негазована вода — товари, які найчастіше замовляють із супермаркетів через сервіс швидкої доставки компактних покупок. На графіці ми візуалізували топ-3 продукти кожного району.

Дані про доставку готових страв говорять, що все ж існує щось, здатне об'єднати киян всіх районів столиці — і це бургери та суші. Також у топ-3 страв по районах потрапили картопля фрі, піца, шаурма, салати, хачапурі, азійські страви вок. У Деснянському замовляють курячі нагетси, у Подільському — пасту.

Є замовлення й з аптек. У топ-5 доставок медикаментів — цитрамон, спрей від нежитю, парацетамол, анальгін та вітамін С.

Їжте смачно, не хворійте та дивіться, де у Києві планують будувати найбільше житла та парків. А також підписуйтеся на наш телеграм-канал.