Де вакцинуватись від COVID-19. Інтерактивна карта

Карта ЛУН Місто та Helsi допоможе знайти найближчий пункт вакцинації та відразу переглянути можливість онлайн-запису на процедуру.

Опубліковано 21 вересня 2022

Інтерактивна Карта пунктів вакцинації від COVID-19, створена проєктом міських досліджень ЛУН місто та найбільшою в Україні медичною інформаційною системою Helsi, охоплює регіони України, крім тимчасово окупованих територій http://misto.lun.ua/vaccination.

На карту нанесені пункти державних та приватних установ. Передусім — це заклади, де можна записатись на щеплення онлайн через сайт або додаток HELSI. Також для зручності користувачів вказані телефони пунктів, адреса, зазначений кабінет.

На карті можна отримати інформацію про тип вакцини*, також є уточнення щодо можливості отримання бустерної дози в конкретному пункті.

"Ми бачимо, що ковід, на жаль, нікуди не подівся з нашого життя і берегти своє здоров'я просто мастхев. Дуже зручно, коли ти можеш в режимі онлайн побачити пункти вакцинації, вибрати чим хочеш щепитись та ще й записатись з телефону в пару кліків. Завдяки нашим партнерам з ЛУН Місто можна буде всі пункти щеплень побачити на карті та обрати той, що найближче знаходиться до вас," — розповів СЕО Helsi Євген Донець.

"Інтерактивні карти — зручний спосіб отримати інформацію про послуги, які доступні поруч. На початку повномасштабної війни ми запускали інтерактивну карту відкритих супермаркетів. Під час дефіциту пального – робили інтерактивну карту АЗС з інформацією по наявності пального. Зараз ми бачимо необхідність у створенні інтерактивної карти з пунктами вакцинації від ковіду, адже МОЗ вже попередило про нову хвилю захворюваності у жовтні, тому ми реалізували її спільно з HELSI реалізували інтерактивну карту", — коментує кураторка ЛУН Місто Анна Денисенко.

Посилання на інтерактивну карту http://misto.lun.ua/vaccination

*Наразі для щеплення в Україні доступні вакцини Pfizer та CoronaVac.Ознайомитись з порядком вакцинації та правилами міксування вакцин для бустера, можна за посиланням.Також звертаємо увагу, що з 29 липня 2022 року у зв'язку зі змінами в реєстрації виробника вакцину Janssen було перейменовано в Jcovden, а вакцина Moderna змінила назву на Spikevax. Тому не варто хвилюватися, якщо на пакуванні стара назва, а в сертифікаті відображатиметься нова. Це не помилка.