ЛУН Місто запустив карту
закладів з автономним живленням
На інтерактивній карті можна перевірити, які заклади здатні працювати навіть під час загальних відключень світла, а також додати туди інформацію про роботу свого кафе, магазину, сервісу тощо
Клікніть на зображення, щоб скористатися інтерактивною картою
Опубліковано 11 листопада 2022

Проблема з відключеннями електроенергії через російські обстріли, на жаль, продовжує бути дуже актуальною. Масовані ракетні удари впливають не тільки на побут всередині квартири, тепер потрібно планувати похід в супермаркет, на пошту, в спортзал, переконатися, що працює заправка та кав'ярня під домом, знайти місце для роботи з інтернетом та мобільним зв'язком.

Команда ЛУН Місто створила карту "Працюють під час відключень світла" для тих бізнесів, що мають автономне живлення. Інтерактивна корисна карта постійно оновлюється та доступна на сайті та у застосунку.

Український бізнес – супергерої. Більшість на місцевому рівні намагаються розв'язувати проблему самостійно, що вкотре підтверджує – українців не зламати.

До прикладу, більшість заправок мають власні генератори та повністю автономно забезпечують себе електроенергією. На Новій пошті можна розрахуватися та отримати посилку за допомогою мобільного застосунку. Comfy та Фокстрот оновлюють інформацію про роботу своїх магазинів в ЛУН Місто, а також зазначили там ті, що мають можливість працювати автономно. Мережа магазинів Сільпо також вже мають генератори на основних точках та найближчим часом планують розширювати цю мережу. Нагадаємо, все це в умовах війни та економічної кризи.

На карті також можна знайти не мережеві заклади, коворкінги, кав'ярні, перукарні, медичні центри тощо.

Щоб додати свій немережевий заклад з автономним живленням на карту, треба заповнити анкету про ваше кафе, магазин, шиномонтаж, студію краси. Команда ЛУН Місто додасть на карту.
Якщо ви представник мережевого бізнесу – напишіть на пошту misto@lun.ua

Посилання на інтерактивну карту https://misto.lun.ua/svitlo
    Клікніть на зображення, щоб скористатися інтерактивною картою
    Клікніть на зображення, щоб скористатися інтерактивною картою
    © 2023 ЛУН Місто