Які заклади мають укриття

ЛУН Місто запускає карту закладів з укриттям на випадок повітряної тривоги. Додати свій заклад - кафе, крамницю, коворкінг - на карту можуть безкоштовно всі охочі

Опубліковано: 30 травня 2023

Часто повітряна тривога застає нас у місті посеред робочого дня та справ. Травневі інтенсивні обстріли потребують термінового укриття та місця, де можна перечекати небезпеку.

Команда ЛУН Місто зібрала на своїй корисній карті ті заклади, по яких мала інформацію, та запрошує долучитися всіх інших, хто може забезпечити тимчасове укриття на час повітряної тривоги.

Карта працює по всій Україні. Щоб знайти себе на карті - тисніть кнопку “я” та дивіться, які кафе, коворкінги, крамниці поблизу мають укриття.

Також у картках закладів зазначено, чи мають вони генератор, публічний WiFi під час відключень світла, чи можна там зарядити телефон. Побачили неточність на карті - повідомте нам про це, натиснувши “Повідомити про неточність”.

Додати свій заклад на карту може кожен охочий його представник, для цього потрібно заповнити анкету https://forms.gle/95shhLqjeCHXJD3d9.

Виведення на карту укриттів безкоштовне, так команда ЛУН Місто допомагає українцям бути у безпеці.

Це не перша подібна карта від ЛУН Місто. У листопаді 2022 під час блекаутів ми запустили Карту світла, де відмічав заклади з генералами. У травні минулого року створили інтерактивну карту наявності пального.